Vragen of afspraak maken?

Stuur ons een bericht op Whatsapp

Strak tegelwerk door Loomans

In Blerick is de nieuwbouw van 36 huurappartementen aan de Burgemeester Gommansstraat in volle gang. Bouwbedrijven Jongen is verantwoordelijk voor de sloop en nieuwbouw, en wij van Loomans Tegelwerken mogen in dit project het tegelwerk verzorgen.

Ons vakmanschap komt volledig tot zijn recht in de sanitaire ruimtes van de appartementen, maar ook in de verkeersruimtes en opstelplaatsen leggen wij de tegels strak en nauwkeurig. Bij Loomans Tegelwerken draait alles om kwaliteit en service. Of het nu gaat om een badkamer, een toilet, of gemeenschappelijke ruimtes: wij zorgen ervoor dat elke tegel perfect ligt, zodat bewoners straks kunnen genieten van een mooi afgewerkte woonomgeving.

Het project Burgemeester Gommansstraat laat zien hoe Loomans Tegelwerken bijdraagt aan het creëren van comfortabele, stijlvolle en goed afgewerkte appartementen, helemaal klaar voor de nieuwe bewoners.

Gerelateerde berichten

Heeft u vragen? Neem contact met ons op

Heeft u vragen of wilt u een adviesgesprek inplannen? Neem telefonisch contact met ons op of stuur ons een e-mail.

0493 494 505

Wat zeggen onze klanten?

4.5

Gebaseerd op 100 beoordelingen

Je gebruikt een verouderde webbrowser

Deze website maakt gebruik van moderne technieken die niet worden ondersteund door jouw webbrowser. Update mijn webbrowser

×