Vragen of afspraak maken?

Stuur ons een bericht op Whatsapp

23 Woningen Asenray fase 3

Asenray is een klein kerkdorpje in de gemeente Roermond. Het is heerlijk genieten in en rondom Asenray. Het gebied staat niet voor niets bekend als ‘Roermonds groen’!
Binnen Asenray West komen binnenkort 23 woningen beschikbaar, waaronder:
– 3 rijwoningen
– 18 halfvrijstaande woningen

– 2 exclusieve vrijstaande villa’s

Dit veelzijdige plan biedt voor ieder wat wils, van praktische gezinswoningen tot luxe vrijstaande villa’s. In opdracht van Janssen Bouw zijn wij verantwoordelijk voor het betegelen van de sanitaire ruimtes in de woningen. Hierbij zorgen wij voor hoogwaardige afwerking en gebruiken we alleen de beste materialen. Mocht u specifieke wensen hebben voor wandtegels of vloertegels, bijvoorbeeld in kleur, formaat of stijl, dan bespreken wij die graag met u. Wij nodigen u uit om langs te komen in onze tegelshowroom, waar u een uitgebreide collectie kunt bekijken en waar ons team u persoonlijk kan adviseren om samen de perfecte tegelkeuze te maken, afgestemd op uw wensen en de uitstraling van uw woning.

BADKAMER MET BASISINVULLING

Hier ziet u een badkamer met de basisinvulling. Uiteraard bekijken we graag alle wensen en opties samen in de showroom om het gewenste resultaat te realiseren. Kijk zelf rond in deze badkamer door met je muis op de afbeelding te klikken en rond te draaien!

Basis sanitair kan afwijken van deze creatieve visualisatie, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.

Behoort uw woning tot dit project?

 

Gerelateerde berichten

Heeft u vragen? Neem contact met ons op

Heeft u vragen of wilt u een adviesgesprek inplannen? Neem telefonisch contact met ons op of stuur ons een e-mail.

0493 494 505

Wat zeggen onze klanten?

4.4

Gebaseerd op 82 beoordelingen

Je gebruikt een verouderde webbrowser

Deze website maakt gebruik van moderne technieken die niet worden ondersteund door jouw webbrowser. Update mijn webbrowser

×